Sieć Sprzedaży

 

Zasięg naszej firmy obejmuje województwa:

Obróbka szkła i inne –sieć sprzedaży firmy DUBIEL GLASS

Przy urządzaniu domu lub mieszkania warto wykorzystać szkło, które optycznie powiększa i nadaje lekkości, co przydaje się szczególnie w przypadku niewielkich i ciemnych wnętrz . Firma DUBIEL GLASS zajmuje się obróbką szkła. Tworzymy elementy wyposażenia wnętrz, które nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Z chęcią zrealizujemy wasze projekty szklanych schodów, drzwi przesuwnych, szklanych okuć do drzwi oraz wielu innych. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą i macie do nas jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Z chęcią udzielimy wam fachowej porady.

Prezentowane wzory przedstawiają poglądową ofertę możliwości wykonania wzorów na danym szkle. Ze względu na ręczne wykonywanie zdobień gotowe produkty mogą się różnić od fotografii w katalogu/ stronie www i różnice te nie stanowią podstaw do reklamacji. Każda realizacja wymaga przeprojektowania wzorów i dostosowania ich do określonych wymiarów w związku z czym wygląd i rozmieszczenie wzorów na tafli mogą się różnić od katalogowych.