Rodzinna pasja od 1938 roku

Producent drzwi szklanych – rodzinna pasja od 1938 roku

Historia naszej firmy sięga aż 1938 roku, kiedy to Piotr Dubiel rozpoczął praktykę w zakładzie szklarskim w Tarnowie. Po 18 latach, w czasie których nabierał doświadczenia w branży szklarskiej, a dokładnie w 1956 roku otworzył pierwszy własny zakład w Rabce Zdroju. Trzydzieści lat później jego syn Paweł Dubiel założył firmę DUBIELGLASS.

DUBIELGLASS to uosobienie pasji, doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego zamówienia.

W naszej firmie:

  • Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla domów, powierzchni użytkowych i komercyjnych.
  • Nie boimy się wyzwań – realizujemy najbardziej odważne i nieszablonowe pomysły naszych klientów.
  • Działamy zgodnie z naszą misją, którą jest tworzenie unikatowych produktów najwyższej jakości, a naszym największym kapitałem profesjonalizm i zaangażowanie pracowników.
  • Działamy kompleksowo – od projektu po montaż w Polsce i za granicą.
  • Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz z całego kraju.
  • Korzystamy z najwyższej klasy okuć i mocowań firm DORMA, Metalglas, Casma, Kraus, a ponadczasowe piękno i elegancję naszych produktów podkreślamy zdobieniami z kryształów Swarovski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów, wzorów i usług firmy DUBIEL GLASSproducenta drzwi szklanych i innych wyrobów ze szkła. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy fachowych porad.

Joanna Dubiel Paweł Dubiel

Zespół DUBIELGLASS tworzą profesjonaliści, których wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwalają na realizację najbardziej zaawansowanych projektów. Każdy z naszych pracowników jest specjalistą i artystą w swoim fachu – dzięki temu firma DUBIELGLASS może poszczycić się unikatowymi produktami o wyjątkowej trwałości i estetyce. Przez lata pracy zgłębiliśmy wiedzę o materiałach i technologiach, wykonaliśmy setki produktów i zyskaliśmy zaufanie klientów z całej Polski.

Zaufali nam

zaufalinam

 

Prezentowane wzory przedstawiają poglądową ofertę możliwości wykonania wzorów na danym szkle. Ze względu na ręczne wykonywanie zdobień gotowe produkty mogą się różnić od fotografii w katalogu/ stronie www i różnice te nie stanowią podstaw do reklamacji. Każda realizacja wymaga przeprojektowania wzorów i dostosowania ich do określonych wymiarów w związku z czym wygląd i rozmieszczenie wzorów na tafli mogą się różnić od katalogowych.