Dla profesjonalistów

Producent drzwi szklanych z Krakowa: dla profesjonalistów

Specjalnie dla profesjonalistów firma DUBIEL GLASS przygotowała atrakcyjne rabaty i systemy prowizji!.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz, salony ze stolarką drzwiową oraz firmy budowlane. Wystarczy wypełnić i wysłać formularz, a nasz konsultant przygotuje wycenę projektu i zaproponuje najlepsze warunki jego realizacji. Skorzystaj z naszego doświadczenia, najwyższej jakości materiałów i perfekcyjnego wykonania.

Gorąco polecamy skorzystanie z naszej oferty i zlecenie nam wykonania szklanych elementów do waszych domów i mieszkań.  Oferujemy m.in. wykonanie szklanych drzwi przesuwnych, schodów, balustrad, luster i ozdobnych szyb do mebli i stolarki drewnianej.

Poniżej znajdziecie przydatne porady dotyczące montażu i mycia szkła, a także nasz regulamin:

Instrukcja mycia i montażu szkła

Ogólne zasady sprzedaży

 Jeśli macie pytania odnośnie do naszej działalności, prosimy o kontakt za pomocą formularza: 

Prezentowane wzory przedstawiają poglądową ofertę możliwości wykonania wzorów na danym szkle. Ze względu na ręczne wykonywanie zdobień gotowe produkty mogą się różnić od fotografii w katalogu/ stronie www i różnice te nie stanowią podstaw do reklamacji. Każda realizacja wymaga przeprojektowania wzorów i dostosowania ich do określonych wymiarów w związku z czym wygląd i rozmieszczenie wzorów na tafli mogą się różnić od katalogowych.